Blog > Komentarze do wpisu

Nie dla strzelania do psów i kotów

Prokurator Generalny Andrzej Seremet zaskarżył do Trybunału Konstytucyjnego przepis pozwalający myśliwym strzelać do psów i kotów.

Nareszcie!

Co oznacza ten zapis można się dowiedzieć na stronie www.zabilimipsa.pl. Polscy myśliwi strzelali do owczarków niemieckich, labradorów, a nawet pudelków, które były na spacerze z właścicielem. Ich zdaniem psy te nosiły wyraźne oznaki zdziczenia.

Sądy często stają na stanowisku, że jeśli zastrzelonym psem był mieszaniec to jego właściciel nie poniósł straty! Proszę o tym powiedzieć dziecku, któremu zastrzelono ukochanego pupila.

Slowly but surely zmierzamy w dobrym kierunku.

piątek, 25 lutego 2011, joanna.mucha

Polecane wpisy

  • Freudowskie pomyłki

    Politykom PiS zdarzają się piękne freudowskie pomyłki. Adam Hofman w programie z Julią Piterą powiedział, że PiS chce wygrać spór o Polskę. Dla odmiany –

  • Guzik warta walka z dyskryminacją

    Kongres Kobiet publikuje dane, z których wynika, że kobiety stanowią zaledwie kilkanaście procent uczestników debaty publicznej. Warto byłoby zwrócić uwagę nie

  • Czwórka górą!

    Od dwóch dni mówię, że nie podoba mi się kształt lubelskiej listy wyborczej a komentatorzy "wiernie" powtarzają za mną, że nie podoba mi się czwarte miejsce na

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2011/02/25 12:42:13
A tak z innej manki- czy jest Pani za 2dniowymi wyborami - nie w wekend a np w niedziele i poniedzialek?oraz za glosowaniem przez internet-poprzez nadanie numeru identyfikacyjnego wyborcom- do juz uzywanego peselu i nr do?
pozdrawiam
haj
-
2011/02/26 00:02:46
Prosze pochodzc po lesiie,zwlaszcza zima i poogladac sobie zagryzoine sarny.Z polskich pol praktycznie zniknely kuropatwy i zajace.To zaslluga tych pieskow!
-
2011/02/26 16:16:25
W mieście ok' ale czy pani nie wyjeżdża na wieś. Oczywiście można nakazać gminie aby wydatkowała dodatkowe środki na odławianie psów oraz utrzymanie schronisk i sprawa załatwiona - sukces. Może jednak ktoś wykształcony najlepiej z tytułem doktora pogłówkowałby jak zapewnić takie środki nie zmniejszając wydatków na inne potrzeby społeczności lokalnych ?
-
2011/02/28 17:07:37
Slowly - to pani Mucha myśli. A mówi way too fast i stąd wszystkie te lapsusy pisane i inne oralne przejęzyczenia. Ale dla takich jako ona i jej koledzy należy obowiązkowo opracować książkę "nowy słownik wyrazów obcych" w której ktoś w prostych słowach wyjaśni znaczenie "korupcji", "prostactwa", "cynizmu", "pi-aru" i tę książkę należy dawać wszystkim członkom tej plugawej formacji (nawet tym na stanowiskach - i nie będzie to żadna korupcja). Może im się rozjaśni, bo póki co bredzą jak potłuczeni a Mucha jest tylko kolejnym tego przykładem.