Blog > Komentarze do wpisu

Guzik warta walka z dyskryminacją

Kongres Kobiet publikuje dane, z których wynika, że kobiety stanowią zaledwie kilkanaście procent uczestników debaty publicznej. Warto byłoby zwrócić uwagę nie tylko na liczbę wystąpień kobiet, ale też na poruszane przez prowadzących tematy.

Dzisiaj guzik posłanka została zaproszona przez Redaktora Żakowskiego, znanego z walki z dyskryminacją guzik kobiet. W agendzie tematy bieżące i Raport Światowej Komisji ds. Polityki Narkotykowej. W tematach bieżących - myśli guzik posłanka - pojawi się Nangar Khel, związki partnerskie, może propozycja komisji śledczej. Guzik prawda. Tematem guzik rozmowy jest wypowiedź premiera o guzikach. Guzik posłanka mówi, że wśród wypowiedzi premiera są znacznie ważniejsze, że tematem traktowania kobiet trzeba zajmować się od etapu edukacji. Ale guzik, jakby miał kształt bumerangu, wraca w każdym kolejnym guzik pytaniu. I tak prawie do guzik końca.

Taka guzik debata z jedną z guzik kobiet.

piątek, 03 czerwca 2011, joanna.mucha

Polecane wpisy

  • Freudowskie pomyłki

    Politykom PiS zdarzają się piękne freudowskie pomyłki. Adam Hofman w programie z Julią Piterą powiedział, że PiS chce wygrać spór o Polskę. Dla odmiany –

  • Dowodów wdzięczności

    nie przyjmuję i nie daję. Wdzięczność to piękne uczucie. Dowód wdzięczności ma często niewiele wspólnego z wdzięcznością. Jestem wdzięczna mojej koleżance Julii

  • Nie dla strzelania do psów i kotów

    Prokurator Generalny Andrzej Seremet zaskarżył do Trybunału Konstytucyjnego przepis pozwalający myśliwym strzelać do psów i kotów. Nareszcie! Co oznacza ten zap

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2011/06/03 11:59:48
Żakowski był dziś żenujący. Akurat mi wtedy zasięg rwało, ale czy on przypadkiem nie zaproponował obowiązkowego dresscodu w miejscach publicznych? Jakichś czadorów, czy co?
-
2011/06/03 16:57:32
Joasiu, słodka Kruszynko i Przytulanko JJa, posłanko POkemona doktoracikiem kandyzowana tak wyzywająco w Bi i hetero klimatach, będąc już poza strefą urzędowego świergotu MS, co akronimem jest ci znanym i rumieniec wywołującym, to jednak od staruszków telefonów nie odbieraj ( bi.gazeta.pl/im/5/9718/m9718655.mp3 ) jeśliś w szlafroczku lub w podomce paradujesz buduarek wypełniając swym czarem jeszcze nie przemijającym. Ślinią się ci staruszkowie słuchawkę zawilgacając przeciekami protez i wpuszczeni na antenę doznają psiej polucji niezdolni odróżnić psa od suki Saby w tych seksualnie mniejszościowych koligacjach. Joasiu, od dziś zalecam tylko wideokonferencje i tylko w tej uroczej garsonce com w salce plenarnej Cię uwieczniał., a nasze szepty w słodkim negliżu przenieśmy na nocnego Skypa.
-
2011/06/04 16:55:41
Nie należy się poddawać. Czasami droga jest trochę kręta, ale walka z dyskryminacją zawsze ma sens. Nie bardzo natomiast rozumiem, jaki sens ma ten pani wpis. Proszę mi wierzyć, znam piękne mądre kobiety, ale takich problemów jak pani to one nie mają. Żeby być traktowanym poważnie, przede wszystkim trzeba siebie samego traktować poważnie. Nie wiem czy pani się przygotowała, czy nie przygotowała do tego wywiadu, ale jedno jest pewne, tą swoja odpowiedzią o braku guzików rozgrzała pani mężczyzn do czerwoności. Heterykon to już tu w ogóle nie panuje nad emocjami.

Pani Joanno, krótki żart, nawet głupi, nie stanowi przeszkody w prowadzeniu dalszej rzeczowej dyskusji. Pani chyba doszukuje się problemu nie tam gdzie trzeba. Proszę prześledzić te swoje wpisy na tym blogu. Jakieś osobiste porachunki, żale..

Czy pani zdaniem tak powinien wyglądać blog poważnego polityka z tytułem dr ?
-
2011/06/04 17:14:59
I może jeszcze jedna rada. Następnym razem, jak ktoś będzie próbował takich sztuczek, to najlepiej zignorować takie pytanie, poprosić o nowy zestaw, albo dać taką odpowiedź, że pytającemu pójdzie w pięty. Odechce mu się zadawania głupich pytań.
-
2011/06/04 19:08:58
Podzielam..to zdanie..Pani Mucho..Guziki wszystkie miała pani rozpięte.a uda odsłonięte/hi smutne..//sesja w magazynie "Pani" maj 2010r/ rozbieranki jako Lara C/Wprost/...dziewczyna Bonda /wybory 2010../itd..liczne sesje profesjonalne zdjęciowe...nie mówiąc o "obnażaniu nóg"na debacie przedwyborczej...!do czego to miało służyć.?bo wg.mnie pani sama potraktowała się podmiotowo,instrumentalnie...i.innych to uprawnia do traktowania pani..jako np dziewczynę Bonda...itd./hi smutne..//....HIPOKRYZJA TO OBRZYDLIWOŚĆ...Niech się pani zdecyduje..kim chce być"paprotką"?..czy "politykiem"?..bo nie można "mieć ciastko i zjeść ciastko"..Niech to pani w końcu zrozumie..tak jaki i to,że są mądrzejsi..od pani i nie wszystkich da się nabrać...a kłamstwa mają tzw"krótkie nogi"....Niech sobie pani odp.na pytanie..na ile pani działania służą PANI INTERESOM. A ...NA ILE INTERESOM INNYCH.??.BO WG.MNIE DZIAŁA PANI DLA SIEBIE...I PIENIĘDZY...CÓŻ ZOBACZYMY,CO ZROBIĄ "DOBRZY ZNAJOMI"dla pani..../a Lublin panią podliczy ,za dziaŁania realne,na rzecz naszej społeczności..w wyborach../To,że wygląda pani ładnie,ma dobry gust itd..to mało..bo na tle innych posłów wyróżnić się łatwo..../nie zawyżają pani poprzeczki../ale to nie znaczy,że już na tzw.ulicy na,której pani np.mieszka...nie przegrała by pani i intelektualnie i wizualnie...z innymi..Ważne jest to co CZŁOWIEK PRAWDZIWIE ROBI DLA INNEGO CZŁOWIEKA..BEZINTERESOWNIE!...wszystko inne to PR..interesy...pozdr.Kobiety,które tak zachowują się jak pani..nie powinny mieć pretensji,za niewybredne żarty, niektórych red.ale może same ich sprowokowały swoim zachowaniem..jw.napisałam...Ps.jakby np.poseł z jakiejkolwiek partii ..pozował,półnagi..?kto by go poważnie traktował?tu nie jest ważna płeć..ważne jest zachowanie..ot TAKI GUZIK..
-
2011/06/14 22:20:36
Witam
Bardzo Pani współczuje Pani Joanno tego "rzepa" ukrywającego się pod nazwą Lustereczko8. Jest to wyjątkowo nieprzyjemne indywiduum. Życzę Pani dużo wytrwałości ponieważ jak sądzę te ataki prędko się nie skończą. Widać wyraźnie, iż Lustereczko8 ma jakąś misję do zrealizowania i jak jest bardzo konsekwentna i zdeterminowana. To bardzo bardzo smutne, że osoby, które w zasadzie nie mają nic do przekazania zajmują jednocześnie tak dużo przestrzeni w sieci. Pani Joanno życzę dużo zdrowia i cierpliwości.

-
2011/06/16 14:30:47
Pani Joanno, mój Hecio sugerował Pani by ostatnim zrywem młodości postarać się o córeczkę, która dziś w kampanii wyborczej byłaby uroczym aniołkiem pozwalajacym zająć pierwsze miejsce na lubelskiej liście PO.
Aga Pomaska z dzieciątkiem, na rocznicowym Kongresie PO, była piękną ikoną madonny, co partyjny PR zapewne doceni, a Pani zmarnowała szansę bycia tam Gwiazdą.
Mój Hecio ze swym wysublimowanym poczuciem humoru kokietuje Panią wirtualnie klapsa czasem dając i jeśli nawet na Skape sobie szeptacie w negliżu, to jednak zazdrosną nie jestem, bo w realu MÓJ CI ON! Cały mój!
Z ukłonem Madzia
-
2011/06/16 15:31:22
PS.
Znalazłam u Hecia w zasobach bloga kilka fotek z Kongresu i podzielę sie z Pani gośćmi dodatkową refleksją. Ten aniołek Agi Pomaska jest przekarmiony, a nóżki babci Bufetowej ciagle z Pani, Joanno , z naszymi konkurować nie moga.
rozbawiona widoczkami Madzia
-
2011/06/17 14:41:03
ad rafal 32.4
Widzę,że rośnie nam pokolenie"niebieskookich blondynów"...Najpierw posłanka ograniczała wiek osób które się"wyrehabilitują"....teraz pan ogranicza? mi dostęp od "sieci"... i prawo krytykowania posłanki z mojego okręgu ... a ja proszę pana na rękach nosiłam/dosłownie/90-letnią panią ze złmaną szyjką kości udowej..którą zoperowano i wyrehbilitowano....robili to ludzie mądrzy..z tzw"sercem"//bo nie wiek ogranicza ale stan zdrowia pacjenta i etyka lekarska i urzędnicza /NFZ/....//.Ma pan rację..mam misję..walczę o przyzwoitość.... orchronę tzw.słabszych..oraz porządne wykonywanie zawodu posła/pałacimy im pensję z naszych podatków..wiec mamy prawo wymagać ,by coś porzytecznego dla nas zrobili a przynajmniej nie szkodzili../..Cieszę się,ze tak rycersko/choć niepotrzebnie../broni pan posłanki..to miłe.... z tego co pamiętam jest pan pierwszą osobą ,która to robi../.nawet się zastanawiałam dlaczego?..czyżby nie miła zwolenników....?/ Niech pan zrozumie..ja nie atakuje Pani Muchy,krytykuję tylko jej pracę jako posła RP...Ma pan prawo nazywać mnie jak chce..to tylko świadczy o panu.....a nie o mnie.Teraz jest czas ustalnia tzw.list wyborczych..posłanka "walczy jak lwica" o miejsce i ma prawo..bo walczy o swoja przyszłość..Szanuję to..swoje zdanie o poslance juz wyraziłam...dodam tylko,że znowu P.Mucha dała z siebie zrobić, jak ona to pisze"paprotkę"..na zjeżdzie PO.../a potem narzeka..hi/Nie będzie więc "ataków"..., zwalniam też miejsce w "sieci"..... którą jak pan to "uprzejmie "nazwał zajmuje...niepotrzebnie...Niech wygrają w wyborach najlepsi...Pozdr.Posłankę i jej "rycerza"..Ps.tylko rycerz jak broni damy to nie ubliża innym..ale to już inna historia...
-
2011/06/17 14:43:01
Przepraszam 'czeski bład" oczywiście pan rafal 34.2..Pozdr.jeszcze raz..
-
2012/03/03 20:55:22
O jaką dyskryminację chodzi??? Ludzie - rząd dyskryminuje NAS, gdyby nie wpierniczał się tak bardzo w nasz życie, nie byłoby tego problemu!!! Oczywiste i proste!!! Jednak dla rządzących niezrozumiałe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!