Blog > Komentarze do wpisu

O dogmacie fałszerstwa

Sfałszowali, bo przegraliśmy. W tych krótkich słowach można streścić nowy dogmat wiary PiSowskiej. Przedstawiciele tej partii kreują teorie o spisku totalnym, który obejmuje swym zakresem również fałszowanie wyborów na masową skalę, bo przecież tak naprawdę PiS te wybory musiał wygrać, co jest tezą tak oczywistą, że nie wymaga udowodnienia.

Opinia PiS o funkcjonowaniu Państwowej Komisji Wyborczej i mechanizmie wyborczym jest zależna od wyniku wyborczego. W niedzielnych wyborach oddano 228 tysięcy głosów nieważnych (3,12% wszystkich głosów), logiczne jest zatem założenie, że wszystkie te głosy były oddane na partię Jarosława Kaczyńskiego i że wszystkie siły ciemności i Moskwy połączyły swoje niecne działania aby je sfałszować. Co więcej! Instytuty badawcze publikujące sondaże przedwyborcze również były częścią spisku! Celowo publikowały takie wyniki, jakie później fałszerze tylko potwierdzili! Poseł Brudziński dokonał nawet prezentacji metody. Wystarczy narysować długopisem na kciuku krzyżyk i już można 'dostawiać' krzyżyki unieważniając tym samym głosy Prawdziwych Polaków na jedyną Prawdziwą Partię.

Od kilkunastu lat jestem w polityce a dotąd nie znałam metody 'krzyżyka na kciuku'. Moi koledzy z Platformy również byli zaskoczeni. Pan Poseł pomija oczywiście fakt, że członkowie komisji wyborczych podczas liczenia głosów nie mogą mieć przy sobie długopisów. Pomija również fakt, że w komisjach byli mężowie zaufania reprezentujący Jego ugrupowanie i dokładnie patrzyli na ręce liczące głosy.

Trzeba być przygotowanym na to, że każdy pretekst, każda okazja zostanie spożytkowana na potrzeby potwierdzenia Tezy Podstawowej: wybory zostały sfałszowane. I że ta teza będzie aktualna aż do momentu, który – mam nadzieję – nigdy nie nastąpi, kiedy PiS wygra wybory.

Nota bene, w 2005 roku głosów nieważnych było 440 tysięcy dwieście (3,6 procent wszystkich głosów), czyli prawie dwukrotnie więcej niż w niedzielę. Przypomnę, że wybory wygrał wtedy PiS. I nie będę pytała, jaki był w tym udział metody 'kciuka Posła Brudzińskiego', bo wiem, że po prostu przegraliśmy tamte wybory. Tak jak PiS po prostu przegrał ostatnie.

wtorek, 03 czerwca 2014, joanna.mucha

Polecane wpisy

  • Ministerstwo Sportu i Turystyki

    Ministerstwo Sportu i Turystyki była nie lada wyzwaniem. Weszłam do resortu pól roku przed turniejem EURO2012 i zostałam szefowa Komitetu Organizacyjnego. Cała

  • Euro 2012 – nasz wspólny sukces!

    Jednym z największych wydarzeń sportowych, jakie kiedykolwiek realizowano w naszym kraju, był turniej Euro2012. Wydarzenie to było nie tylko okazją do wybudowan

  • 8 lat rządów Platformy

    8 LAT RZĄDÓW PLATFORMY DLA LUDZI! Trafiliśmy na najtrudniejsze 8 lat w całej polskiej transformacji. Kryzys finansowy zmusił nas do ciągłego odwoływania się do

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2014/06/04 10:38:46
Cóż, Pani Joanna chyba ma rację, na tzw. teorie spiskowe nie ma sposobu.
-
2014/06/05 22:47:50
Pani Joanno, z PiSuaru rozchodzą się przeróżne smrodki i pastwienie się nad tą zgrają stojąc w tych oparach nie jest przejawem klasy. Zwłaszcza zaś, gdy mamy świadomość, iż PiSuar jest przecież członkiem bandy czworga, tej germanofilosemickiej watahy kolonizatorów i likwidatorów suwerennej Polski. Zasiada Pani w Sejmie, zwanym też filia knesetu na wyjazdowych obradach bundestagu, wiec nie wypada kpić sobie z przyjaciół, do których może już niebawem cześć plenarnego okrąglaka będzie zwracało się o ratunek, gdy UE, jako jeszcze ukryta forma IV Rzeszy zainicjuje nową Kryształową Noc. PiSuar ma swój liczny elektorat w prowincjonalnym rozproszeniu, co wykazana Komisja Wyborcza na nocnej konferencji, o godz. 02:00, podając wyniki z 30% okręgów wiejsko miejskich: PiSiakom urosło do ponad 34% a POrąbańcom spadło do 28% . Zaś o świtaniu doliczono okręgi metropolitalne, w których PO z trudem odrabiało straty. Pewien znaczny procent głosów nieważnych musiał być sfałszowany, ale dla mnie to nie ma znaczenia, która frakcja jednej bandy wygrała wybory.
Pani powinna się jednak zainteresowac tematem poruszonym przez Michasia na forum dla Polski. Oto cytat:
**********************
Wysłany: 29 Maj 2014, 00:50
Polacy, Słowianie i Patrioci!
Senator Piecha, po ogłoszeniu wyników wyborczych, zadziwiony niebywale ilością głosów oddanych na łobuzka Buzka, przewiduje powstawanie licznych prac doktorskich na temat tego fenomenu. Nie mam pewności, iż pozwolą otwierać przewody doktorskie na temat kariery tego ewangelika z Zaolzia, synalka przedwojennego masońskiego działacza, drugiego męża niemieckiej Ludgardy, nietykalnego w stanie wojennym działacza S, jak królik z kapelusza wyciągniętego kandydata na premiera, likwidatora kilkudziesięciu kopalń w Polsce i euroOsła wylansowanego na szefa PE. Czyż tak trudno dostrzec sznureczki poruszające tą marionetką i dać sobie spokój z dociekaniem tego w pracy doktorskiej?
Masowe głosowania na tego luterańskiego protestanta w katolickim kraju są jednak bolesne i niepokojące.
Oto statystyki z jednego lokalu wyborczego w centrum Katowic, gdzie Piecha rywalizował z Buzkiem:
wyniki łobuzka
**********************
Euroregion polactwo, jako kondominium IV Rzeszy będzie wchłonięty do grupy germano-landów i nawet jeśli UE się rozpadnie z hukiem godnym Jugosławi, to mapa Europy może powrócić w granicach z 1914 roku, gdy Polski na mapie nie było.
Koszerny Lublin może wtedy poznać uroki Kryształowej Nocy, bo niemcy to naród skrupulatny, wytrwały i poważny. A myslenie naprawde nie boli, Pani Joanno.
Pozdrawiam Madzia
-
2014/06/25 18:14:09
Won z polityki cyniczne bydlaki! Gdyby taśmy "Wprost" kompromitowały PiS to piałabyś Pani z zachwytu z resztą tej bandy.