Kategorie: Wszystkie | Pojedynki | Polska 2030 | Varia
RSS
środa, 07 kwietnia 2010

Janusz Palikot znany jest z tego, że w mediach mówi cokolwiek, dba jedynie o to, by kamera została włączona. Po ogłoszeniu decyzji o kandydowaniu na szefa regionu lubelskiego Jego konkurenta - posła Włodzimierza Karpińskiego - spodziewaliśmy się kolejnej erupcji nonsensów. Nie trzeba było długo czekać.

Otóż aby bronić siebie Janusz Palikot reaktywował wymyśloną bajeczkę o konflikcie między Donaldem Tuskiem i Grzegorzem Schetyną. Emanacją tego "konfliktu" - jak twierdzi - jest sytuacja wyborcza w lubelskiej PO. Grupę skupioną wokół swojego rywala bez wahania nazywa Palikot "żołnierzami Schetyny", sam natomiast "staje po stronie Donalda Tuska".

Powiedzmy więc wprost: Janusz Palikot manipuluje. Janusz Palikom manipuluje, bo wie, że może przegrać. Janusz Palikot nie ma poparcia Donalda Tuska. Nie ma też konfliktu między Donaldem Tuskiem i Grzegorzem Schetyną.

I jeszcze parę słów do Janusza Palikota: My wszyscy - posłowie, senatorowie, członkowie PO - wszyscy stoimy po stronie Donalda Tuska. Nie waż się mieszać Premiera do swoich prywatnych, śmiesznych wojenek. Wara.

13:18, joanna.mucha , Varia
Link Komentarze (90) »